Выполняется операция, дождитесь завершения.
Вход:    Регистрация | Забыли пароль?
Поиск по объявлениям:
Регион: Город:
Категория: Подкатегория:
Страна: Украина / Россия / Беларусь / Казахстан / Узбекистан / Молдавия / Грузия / Азербайджан / Армения / Туркмения / Киргизия /
Объявление на UkrGo
-

Полнолицевая маска для курорта и активного отдыха

Дата подачи объявления: 16.07.2018 09:53
Город: Киев (Оболонский)
Цена: 1400 грн.
Повнолицева маска BS Diver - це маска, в якій масці можна без проблем дихати як ротом, так і через ніс. При цьому маска повнолицев для дайвінгу абсолютно не потіє, навіть не дивлячись на те, що ілюмінатор підводного маски виготовлений не з скла, а з високоміцного пластика. Маска поставляється в зручній сітчастої сумці.

Складається повнолицев маска з власне маски і сухий трубки для плавання, яка легким рухом руки монтується в маску. Герметичність з'єднання забезпечується за допомогою герметичної прокладки. До особи водолаза прилягає м'який силікон, дуже приємний на дотик. Ремінці маски також виконані з силікону: їх можна відрегулювати, підігнавши маску під індивідуальне обличчя.

Повнолицев маска BS Diver для дайвінгу, знову-таки на відміну від звичайних масок, має кілька розмірів: S-M і L-XL. Підбираючи потрібний розмір маски, прослідкуйте, щоб маска не пропускала повітря в районі підборіддя. Якщо цього не відбувається і при вдиху повітря заходить тільки через трубку, значить, маска - Вашого розміру.

Маска представлена в різних кольорах. Повнолицев маска - ідеальний варіант саме для снорклинга, плавання на поверхні води, з зануренням на глибину не більше одного метра. Якщо пірнати глибше, починає відчуватися тиск води. Крім того, на великих глибинах проблематично продуаться. Все це відбувається через те, що маска досить об'ємна. Однак для плавання на поверхні води і споглядання морського дна - це ідеальний варіант!


ЯКИЙ РОЗМІР МАСКИ КРАЩЕ ВИБРАТИ?
Представлені 4 розміру маски, відповідних морфології 90% користувачів. Для дітей 10 - 12 років підійде маска розміру XS, для жінок і підлітків - S / M, для чоловіків M / L або L / XL. Для вибору розміру в магазині необхідно надіти маску і добре затягнути її. Між Вашим підборіддям і низом маски не повинно бути вільного простору.

розмір XS - виробник рекомендує для дітей від 10 років, проте наші клієнти часто купують цей розмір для дівчинки або хлопчика від 6 років. Він підходить ідеально;
розмір S / M підходить для 90% жінок і 50% чоловіків. Найбільш ходовий розмір;
розмір M / L підходить для приблизно 40% чоловіків;
При одяганні маски не повинно бути вільного простору між підборіддям і низом маски.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ АНТІЗАПОТЕВАНІЯ
Оптимально функціонує при температурі води від 18 ° C, адже вдихаємо холодне повітря потрапляє спочатку на скло, а вже потім в ніс і рот. Вологе повітря, який ви видихаєте, відводиться по бічних силіконовим, а потім з пластикових жолобах, через які повітря потрапляє в трубку. Таким чином, повітря всередині маски постійно оновлюється. Діє такий же принцип вентиляції, як і для лобового скла автомобіля.

ЯК СИСТЕМА DRY TOP БЛОКУЄ ВЛУЧЕННЯ ВОДИ ВСЕРЕДИНУ ТРУБКИ?
Розроблено щоб уникнути попадання води в трубку під час хвилі або коли користувач занурює голову занадто глибоко, спостерігаючи за підводним світом. У трубці знаходиться спеціальний поплавець, який, при зануренні під воду, піднімається до верхньої її частини і закупорює верхній отвір трубкі.Перед випливанням не варто затримувати дихання - так Ви будете впевнені в тому, що поплавок знову опуститься по трубці.

ЯКИХ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЯ З МАСКОЮ?
Як у випадку з сонцезахисними окулярами, так і з маскою, уникайте контакту з піском, так як пісок може подряпати лінзу.- Якщо в трубці виявиться пісок, що не фіксуйте її на масці. Промийте маску і трубку перед одяганням. Пісок також може заблокувати поплавок в трубці, який не дозволяє воді потрапляти всередину. Для усунення піску потрібно ретельно промити трубку перед використанням або використовувати тонку спицю для чищення вентиляційних отворів.
Информация модератору: 
Пожаловаться

Пожаловаться на объявление

Дайте нам знать, если с объявлением что-то не так. Мы обязательно просматриваем все обращения, но из-за их большого количества не всегда отвечаем на них напрямую. Пожалуйста, опишите в форме ниже, на что в этом объявлении вы жалуетесь.

Капча


Связаться с автором объявления:


Ваше имя:
Ваш e-mail*:
Текст письма*:
Осталось 1000 символов
Антиспам*:
Реклама Google
Главные рубрики UkrGo.COM Киев  |  Рубрики в разделе "Хоз. товары, пром- и продтовары" Киев


Местонахождение:
Доски объявлений - Киев

Бесплатные объявления в Украине

Другие регионы:
Все
Киевская
 • Белая Церковь
 • Борисполь
 • Бровары
 • Буча
 • Киев
 • Переяслав-Хмельницкий
 • Славутич
 • Фастов

 • АР Крым
  Винницкая
  Волынская
  Днепропетровская
  Донецкая
  Житомирская
  Закарпатская
  Запорожская
  Ивано-Франковская
  Кировоградская
  Луганская
  Львовская
  Николаевская
  Одесская
  Полтавская
  Ровенская
  Сумская
  Тернопольская
  Харьковская
  Херсонская
  Хмельницкая
  Черкасская
  Черниговская
  Черновицкая
  Реклама Google
  UkrGo.com © 2006-2018
  Доски объявлений GO!

  Контакт с нами:
  Модератор
  Техподдержка
  Реклама
  GO! в городах Украины:
  Объявления Бровары
  Объявления Буча
  Объявления Белая Церковь
  Объявления Борисполь
  Объявления Переяслав-Хмельницкий
  Объявления Фастов
  Полезная информация:
  Общие правила
  Соглашение
  FAQ

  Наши друзья:
  Продажа автомобилей, мотоциклов, грузовиков, спецтехники, авиа и водного транспорта в Украине
  Счётчики и иконки:
  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 358425134386
  www.megastock.ru