Выполняется операция, дождитесь завершения.
Вход:    Регистрация | Забыли пароль?
Поиск по объявлениям:
Регион: Город:
Категория: Подкатегория:
Страна: Украина / Россия / Беларусь / Казахстан / Узбекистан / Молдавия / Грузия / Азербайджан / Армения / Туркмения / Киргизия /
Объявление на UkrGo
-

ГП ИПК промышленности уничтожают

Дата подачи объявления: 2.12.2016 17:03
Город: Киев (Шевченковский)
Колектив Державного підприємства «Інститут підготовки кадрів промисловості» звертається з відкритим листом до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, до Міністерства освіти і науки України, до Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМДА та Національного антикорупційного бюро України. З проханням розслідувати злочинну діяльність керівництва Державного підприємства «Інституту підготовки кадрів промисловості»: в.о.директора Охотницької К.Ю, першого заступника директора Палій І.П., заступника директора з АГЧ Корзун С.О., заст. директора з ППК Жежели Т.П. направлену на навмисне доведення до банкрутства державного підприємства з метою подальшого продажу та знищення підприємства, яке успішно працювало у сфері освітніх послуг більш ніж 50 років. В складний для країни час злочинні дії керівництва ДП «ІПК промисловості» призвели до практично банкрутства навчального закладу:
- Умисно знищено напрямок підвищення кваліфікації державних службовців та керівників і спеціалістів підприємств
- Умисно знищено напрямок перепідготовки (друга вища освіта) «Фінанси», «Бухоблік і аудит»
- Умисно знищено напрямки навчання молодших спеціалістів
- Умисно знищено 80% матеріально-технічної бази інституту: комп’ютерні класи, аудиторії,лабораторії для проведення практичних занять, кафе, гуртожиток.
- Керівництвом інститут умисно ігноруються питання пов’язані з проведенням атестації, реєстрації в системі освіти ЄДЕБО, видачі документів державного зразка (для напрямків курсового навчання, що дивом функціонують завдяки самовідданій праці трудового колективу)
- Керівництво інституту навмисне затягує навчальний заклад до боргової ями: заборгованість по комунальним послугам мільйон триста тисяч гривень ( порушено судову справу з Національною Академією Мистецтв України теплопункт якої надає послуги з опалення приміщень інституту) рахунки інституту було заарештовано але керівництво відкриває рахунки в інших банках таким чином ухиляється від виконання судових рішень, за два роки було змінено близько п’яти банківських установ.
- Заборгованість по заробітній платі більше ніж шість місяців, нецільове використання коштів( несплата податків до Державної фіскальної служби України, профспілкові внески з працівників знімалися але більше трьох років не перераховувались до профспілкової організації ( на сьогодні взагалі керівництво самовільно без згоди членів трудового колективу припинило відрахування профспілкових внесків).
- В складні часи для навчального закладу керівництво отримує наукові, та підвищені пенсії, що було оформлено за підробними документами та за хабарі.
- В навчальному закладі процвітає «кумівство» та «родинний підряд»: Охотницька К.Ю та Палій І.П. – донька і мати, Жежела Т.П.- сестра Палій І.П.
- Жежела Т.П.- дуже «підприємлива» особа, підприємливість якої вже мали змогу оцінити співробітники відділу з боротьби з організованою злочинністю у 2007 році. На рахунку Жежели Т.П.- вимагання хабарів зі студентів, незаконні операції із земельними ділянками,незаконні оборудки з готівкою, використання службового становища і відкриття разом зі своєю донькою Жежелою А.В. за рахунок коштів ДП «ІПК промисловості» навчального центру ProfART Academy( оренда приміщення пров Шевченко, 13 5 хв.від Майдану Незалежності орендна плата за добу за одне приміщення складає 1000 грн.) яке призвело до фінансових втрат у ДП «ІПК промисловості», відтоку слухачів та викладацького складу та ще більше ускладнило тяжке матеріальне становище ДП «ІПК промисловості»
- На сьогодні «родина» використовуючи службове становище просуває Охотницьку К.Ю. на посаду директора ДП «ІПК промисловості» з метою безперешкодного знищення навчального закладу шляхом подальшої приватизації та продажу. Охотницька К.Ю мала безпосереднє відношення до створення вищевказаного навчального центру, а саме перенаправляла слухачів що виявили бажання навчатись в державному навчальному закладі до сумнівного комерційного навчального центру ProfART Academy, що використовує ділову репутацію, навчальні розробки, програми та матеріальну базу державного підприємства з метою отримання особистих прибутків та ухилення від сплати податків, так як даний центр оформлений на фізичну особу підприємця, ЛЯХ Ілля Миколайович що є членом родини Жежели Т.П. – перебуває у громадянському шлюбі з донькою Жежелою А.В. прослідковується злочинна схема умисного підриву роботи державного навчального закладу.
- Діяльність гуртожитку та готелю інституту також викликає багато питань. Слухачі проживають в нелюдських умовах, без тепла та гарячої води без належних санітарних умов. За такі умови мають сплачувати немалі кошти( близько 2000 грн.) за ліжко-місце при цьому оплата проводиться за відсутності касового апарату – готівкою яку здають вахтерам! Ці кошти йдуть до кишень керівництва: Палій І.П, Жежели Т.П., Охотницької К.Ю, Корзун С.О., численні скарги проживаючих ігноруються, або замовчуються, зокрема це стосується слухачів Київського обласного ЦЗ, за хабарі.
- В покращених номерах гуртожитку проживають безкоштовно численні «потрібні» люди, а сплата комунальних послуг лягає на плечі трудового колективу, якому встановлюють непомірно високі фінансові плани без будь-яких обґрунтувань і пояснень - на власний розсуд керівництва.
Колектив звертається з проханням на проведення перевірки діяльності вищевказаних осіб, Охотницької К.Ю, Палій І.П., Жежели Т.П., Корзун С.О. та недопущення знищення і закриття навчального закладу ДП «ІПК промисловості», м.Київ, вул.Лук’янівська,65/67.
Информация модератору: 
Пожаловаться

Пожаловаться на объявление

Дайте нам знать, если с объявлением что-то не так. Мы обязательно просматриваем все обращения, но из-за их большого количества не всегда отвечаем на них напрямую. Пожалуйста, опишите в форме ниже, на что в этом объявлении вы жалуетесь.

Капча
Связаться с автором объявления:


Ваше имя:
Ваш e-mail*:
Текст письма*:
Осталось 1000 символов
Антиспам*: Обновить капчу Капча
Реклама Google
Главные рубрики UkrGo.COM Киев  |  Рубрики в разделе "Общество" Киев


Местонахождение:
Доски объявлений - Киев

Бесплатные объявления в Украине

Другие регионы:
Все
Киевская
 • Белая Церковь
 • Борисполь
 • Бровары
 • Буча
 • Киев
 • Переяслав-Хмельницкий
 • Славутич
 • Фастов

 • АР Крым
  Винницкая
  Волынская
  Днепропетровская
  Донецкая
  Житомирская
  Закарпатская
  Запорожская
  Ивано-Франковская
  Кировоградская
  Луганская
  Львовская
  Николаевская
  Одесская
  Полтавская
  Ровенская
  Сумская
  Тернопольская
  Харьковская
  Херсонская
  Хмельницкая
  Черкасская
  Черниговская
  Черновицкая
  Реклама Google
  UkrGo.com © 2006-2018
  Доски объявлений GO!

  Контакт с нами:
  Модератор
  Техподдержка
  Реклама
  GO! в городах Украины:
  Объявления Бровары
  Объявления Буча
  Объявления Белая Церковь
  Объявления Борисполь
  Объявления Переяслав-Хмельницкий
  Объявления Фастов
  Полезная информация:
  Общие правила
  Соглашение
  FAQ

  Наши друзья:
  Продажа автомобилей, мотоциклов, грузовиков, спецтехники, авиа и водного транспорта в Украине
  Счётчики и иконки:
  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 358425134386
  www.megastock.ru